Bomby k tyči
EP 106 Lukáš Radil

EP 106 Lukáš Radil

May 19, 2022

Richard s Kubou tenhle týden mluví především o play-off NHL. V prvním rozhovoru si Kuba povídá s čerstvým mistrem Ondrou Kovařčíkem, který popisuje fungování mužstva pod Václavem Varaďou a odtajňuje pozadí podpisu smlouvy s finským mužstvem Jukurit. Ve druhém rozhovoru kluci zpovídají jednu z největších posil pardubického Dynama Lukáše Radila, který vypráví o svém průlomu do A mužstva, nebo angažmá v KHL a NHL.

EP 105 František Kučera

EP 105 František Kučera

May 12, 2022

Richard s Kubou tenhle týden mluví o nominaci na MS a následně rozebírají všechny dosud známé přestupy v extralize. V rozhovoru pak bývalý výborný obránce František Kučera vypráví detailně o své bohaté kariéře v NHL, extralize, přesunu ze Sparty do Slavie nebo titulech mistra světa.

EP 104 Radek Duda

EP 104 Radek Duda

May 5, 2022

Kluci tenhle týden mluví o Bombách ŽIVĚ v Praze, probírají dozvuky finále extraligy, finále švýcarské ligy nebo výkony národního týmu před MS ve Finsku. V rozhovoru pak Radek Duda naznačuje, jak plánuje zužitkovat své zkušenosti z dlouhé hokejové kariéry a především vypráví vtipné historky ze své kariéry.

EP 103 David Krejčí

EP 103 David Krejčí

April 29, 2022

Kluci se tenhle týden baví důležitých finále v českém hokeji. Nejdřív o souboji mezi UK Praha a Akademiky z Plzně v univerzitní lize a následně o 5. zápase finále mezi Třincem a Spartou. A samozřejmě se dotknou i baráže o extraligu. V rozhovoru si pak kluci povídají s hrající legendou Bostonu Davidem Krejčím, který vypráví o svých začátcích, odchodu do zámoří nebo letošní olympiádě.

EP 102 Daniela Pejšová

EP 102 Daniela Pejšová

April 22, 2022

Richard s Kubou tenhle týden mluví pochopitelně o finále Extraligy mezi Třincem a Spartou, ale dotknou se i vyvrcholení univerzitní ULLH. V rozhovoru si pak Kuba povídá s hokejistkou Dádou Pejšovou, která popisuje jaké to je, být holkou v chlapeckém kolektivu nebo vypráví o svém působení ve Švédsku.

EP 101 Milan Minář

EP 101 Milan Minář

April 15, 2022

Richard s Kubou tenhle týden rozebírají skončené série semifinále, tipují vítěze Masarykova poháru nebo mluví o zvučných posílách v Pardubicích. V prvním rozhovoru si Richard povídá s Matyášem Šapovalivem, jednou z největších českých nadějí pro letošní draft. Následně pak společně s Kubou vyzpovídají bývalého elitního rozhodčího Milana Mináře.

EP 100 Jakub Koreis, Richard Tesař

EP 100 Jakub Koreis, Richard Tesař

April 7, 2022

V jubilejním díle Bomb kluci vzpomínají na začátky podcastu a následně rozebírají rozehrané semifinále play-off, především sporné momenty v sérii mezi Třincem a Boleslaví. V rozhovorech si pak Kuba i Richard vyzkouší roli respondenta a prozradí na sebe věci, o kterých jste dosud neměli ani ponětí.

EP 99 Daniel Přibyl

EP 99 Daniel Přibyl

April 1, 2022

Kluci tenhle týden rozebírají skončené série ČF, tipují postupující ze SF a prozrazují první očekávané hráčské změny v extralize. V prvním rozhovoru si Kuba povídá s hokejovým analytikem Ondrou Hudcem, který z pohledu pokročilých statistik vyhodnocuje výkony všech mužstev ve ČF. V druhém rozhovoru pak útočník Sparty Dan Přibyl mluví hlavně o svém dlouhodobém zranění kolene a těžkém návratu k hokeji.

EP 98 Tomáš Jelínek

EP 98 Tomáš Jelínek

March 24, 2022

Richard s Kubou v úvodu rozebírají dosavadní průběh play-off nebo podpisy českých hráčů v NHL. V rozhovoru si pak Kuba povídá s legendou Sparty Tomášem Jelínkem, který vypráví o výměně do Budějovic za Petra Břízu, rvačce proti Plzni a sezoně v Ottawě v NHL.

EP 97 Jan Hlaváč

EP 97 Jan Hlaváč

March 17, 2022

Kluci v úvodu rozebírají jednotlivé série předkola nebo nové trenéry národního týmu. V rozhovoru si pak povídají s bývalým útočníkem Honzou Hlaváčem, který vypráví o své dlouhé kariéře a o důvodu, proč se stal obětí vlastního úspěchu.

Podbean App

Play this podcast on Podbean App